Hizmetlerimiz

 • yazili-tercume - Çeviri/Tercüme, bir dildeki bir metnin başka bir dile aktarılması işlemini ve bu süreç sonucunda elde edilen ürünü anlatmak amacıyla kullanılır.

  Yazılı Tercüme

  Çeviri/Tercüme, bir dildeki bir metnin başka bir dile aktarılması işlemini ve bu süreç sonucunda elde edilen ürünü anlatmak amacıyla kullanılır.

 • tibbi-tercume - Medikal çeviri hizmeti, tıp alanında deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Gerekirse çok hızlı bir şekilde medikal çevirinizi yapabiliriz.

  Tıbbi Tercüme

  Medikal çeviri hizmeti, tıp alanında deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Gerekirse çok hızlı bir şekilde medikal çevirinizi yapabiliriz.

 • noter-tastikli-tercume - Noter yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilen ve noterler tarafından onaylanan tercümelere noter yeminli tercüme denir.

  Noter Tastikli Tercüme

  Noter yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilen ve noterler tarafından onaylanan tercümelere noter yeminli tercüme denir.

 • simultane-tercume - Simultane Tercüme, konuşmaların, konuşma anında çevrilmesidir. Çevirmenler, ses yalıtımlı ve en az iki kişinin çalışabileceği, ses sisteminin kurulu olduğu kabinlerde tercüme yaparlar.

  Simultane Tercüme

  Simultane Tercüme, konuşmaların, konuşma anında çevrilmesidir. Çevirmenler, ses yalıtımlı ve en az iki kişinin çalışabileceği, ses sisteminin kurulu olduğu kabinlerde tercüme yaparlar.